LKD Celje

VK – goniči, LKD Celje in LD Jurklošter
Organizirajo: DRŽAVNO TEKMO GONIČEV / CACT – GONIČEV 2018
Datum: 20.10.2018
Kraj: Lovski dom LD Jurklošter
Čas: ob 08 uri

Prijava: do 12.10.2018 - DVK – goniči: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ob prijavi je potrebno poslati tudi kopijo rodovnika in točen naslov lastnika, ter članstvo v LKD.

Vabljeni!

Predsednik DVK – goniči:
Slavko Žlebnik

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

logo LDK Celje srednji

Prevod vsebine (Google)

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/