LKD Celje

23. septembra se je skotilo 10 zdravih in močnih sivčkov, 6 punčk in 4 fantje. 

Mamica je naša Festa  izpod Kuma, izjemna psička, zelo učljiva, z močno voljo do dela.  K nam je prišla  iz znane slovenske psarne Izpod Kuma od koder prihajajo weimaranci zelo dobrih genov. Opravljene ima vse potrebne preizkušnje ( VP2, JZP).

Oče Bromhund Sensation at Greynie – Lucky ,  mednarodni multi šampion,  je zelo atraktivnega videza, med drugimi  tudi  zaradi njegove zelo svetlo sive barve.  Poleg  tega pa se lahko pohvali tudi z dosežki na lovskem področju, saj je že pri 15 mesecih postal zmagovalec na krvni sledi. Oba starša sta brez kolčne displazije in zdrava.

Weimaranec je pes, ki ima zelo rad družbo ljudi in je težko ločen od človeka, če ve, da je ta v bližini. Po naših izkušnjah dobro prestane dnevno ločenost v času službe. Je zelo zvest spremljevalec ter se zelo dobro vključi v družino. Za naše mladičke bi radi našli odgovorne lastnike in ustrezne domove.

http://www.weimaranec.si/

grmadski weimaraner ...
grmadski weimaraner grey hunter bella grmadski weimaraner grey hunter bella
grmadski weimaraner ...
grmadski weimaraner grey hunter bella 2 grmadski weimaraner grey hunter bella 2
grmadski weimaraner ...
grmadski weimaraner grey hunter bella 3 grmadski weimaraner grey hunter bella 3
grmadski weimaraner ...
grmadski weimaraner grey hunter1 grmadski weimaraner grey hunter1
grmadski weimaraner ...
grmadski weimaraner grey hunter2 grmadski weimaraner grey hunter2

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/