LKD Celje

Vzreditelj Ivan Popovič pričakuje leglo slovaških goničev v začetku avgusta 2016. Oba starša sta odlična delovna lovska psa, usposobljena za lov. Ti psi so bili v zgodovini uporabljeni za lov na divjega prašiča, tako da izsledijo in glasno gonijo zajčka, lisico in divjega prašiča.

Podatki o starših:

Đina Janška

PNZ: II. nagradni razred

Naslovi: CAC Trbovlje: Prvak razreda mladih, Prvak pasme - BOB

Albi spod Vinohrádků

PNZ: I. nagradni razred

Naslovi: CACIB, Res. CAC, BOB Vitez plemene, CAC, CACIT, CACT, BOS, CAC

Leta 2013 je bil nagrajen z naslovom Češki šampion.

Želeli bi, da najdejo nov dom, kjer bodo novim lastnikom ljubezen vračali z ljubeznijo in z njimi delili veselje pri delu. Slovaški kopov je zdrava pasma in za razliko večjega dela ostalih pasem ni gensko podvržena boleznim.

Prilagam tudi fotografijo kjer je naveden moj kontakt.

slovaski_gonic_ivan_...
slovaski_gonic_ivan_popovic_2016 slovaski_gonic_ivan_popovic_2016

Ivan Popovič

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

TRR: SI 56 6100 0000 1142 037

http://www.lkd-drustvo-celje.si/