LKD Celje

Vzreditelj Ivan Popovič pričakuje leglo slovaških goničev v začetku avgusta 2016. Oba starša sta odlična delovna lovska psa, usposobljena za lov. Ti psi so bili v zgodovini uporabljeni za lov na divjega prašiča, tako da izsledijo in glasno gonijo zajčka, lisico in divjega prašiča.

Podatki o starših:

Đina Janška

PNZ: II. nagradni razred

Naslovi: CAC Trbovlje: Prvak razreda mladih, Prvak pasme - BOB

Albi spod Vinohrádků

PNZ: I. nagradni razred

Naslovi: CACIB, Res. CAC, BOB Vitez plemene, CAC, CACIT, CACT, BOS, CAC

Leta 2013 je bil nagrajen z naslovom Češki šampion.

Želeli bi, da najdejo nov dom, kjer bodo novim lastnikom ljubezen vračali z ljubeznijo in z njimi delili veselje pri delu. Slovaški kopov je zdrava pasma in za razliko večjega dela ostalih pasem ni gensko podvržena boleznim.

Prilagam tudi fotografijo kjer je naveden moj kontakt.

slovaski_gonic_ivan_...
slovaski_gonic_ivan_popovic_2016 slovaski_gonic_ivan_popovic_2016

Ivan Popovič

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

logo LDK Celje srednji

Prevod vsebine (Google)

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/