Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Poporodna mrzlica poporodna božjast
LKD Celje

Pojavlja se od 20 dne pred porodom pa do 45 dne po porodu, najpogosteje v času intenzivnega dojenja. Bolj izpostavljene so male in prit1ikave pasme. Sorazmerje med težo psice in težo plodv je manjše, kakor privelikih psicah. Vzrok pomanjkanje kalcija v krvi, porušeno je razmerje med kalcijem, katerega dobi s hrano in tistim, ki ga med brejostjo mladiči porabijo za tvorbo kosti in tistim, ki se med dojenjem izloča z mlekom Znaki:pospešeno dihanje, sopenje, nervoza, zbeganost nemir, cviljenje, sledi drgetanje mišic, opotekajoča hoja, krč mišic in psička pade naprej ali na sran.Zaradi krča Žfelnih mišic ne požira sline, penasta ji teče iz gobca, T naraste na 40 - 41 stopinj C. Napadi se lahko ponavljajo, pogosti so pogini, če ne poiščemo strokovno pomoč.

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/