Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Ohlapnost maternice po kotenju
LKD Celje

Vzroki so lahko prekomerno število plodov - prekomerno nategnjena mišična vlakna maternice, težko kotenje, motnje v izločanju hormona » oksitocina », pomanjkanje kalcija in glukoze v krvi, telesna izčrpano st, visoka starost.Maternica se v 5 do 6 dneh skrči 60%, če se to ne zgodi se podaljša maternična čišča, ker je maternica odprtaje nevarno, da vanjo vdrejo bakterije in povzročijo vnetje maternične sluznice, izcedek postane rumeno rjav, temen kosmičast in smrdeč. Poiskati moramo pomoč pri veterina1ju, ki bo zdravil s hormoni in antibiotiki, ali pa se bo moral odločiti za » histerektomijo »

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/