Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Krvavitev po porodu
LKD Celje

Poporodno čiščenje traje 6 do 12 dni, ale 2 do 3 dni vsebuje vidne sledove krvi. Če je izloček izrazito krvav več kot 3 dni, pomeni, da se maternica prepočasi krči, ali pa so motnje pri sttjevanju krvi. Pomembna je količina izgubljene krvi in s tem povezana malokrvnost ­anemija, ki jo ocenjujemo po barvi vidnih sluznic. Natančno jo ocenimo z ustrezno krvno preiskavo. Pri večji izgubi krvi, postane psica zaspana, plitko pohitreno diha, je otopela. Čiprej moramo poiskati strokovno pomoč. Veterlnar bo vbrizgal zdravila za krčenje maternice, ali pa se bo odloči za infuzij o ali celo s transfuzijo krvi .. Izjemoma je potrebno maternico odstraniti - »histerektomija»

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/