Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Vnetje kožice - prepucija» balanopostitis«
LKD Celje

Znaki- kapanje gostega rumenega ali rumeno zelenega gnoja. Kapanje je lahko občasno ali pogosto, odvisno od intenzitete vnetja. Pes se okuži, če si umaže nabrekli ud s smetmi v katerih je polno bakterij. Pes se liže in se tako čisti, vnetje lahko preneha, če pa ne preneha se poslabša, je psa potrebno zdraviti z antibiotiki in izpiranjem.

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/