LKD Celje

Znaki- kapanje gostega rumenega ali rumeno zelenega gnoja. Kapanje je lahko občasno ali pogosto, odvisno od intenzitete vnetja. Pes se okuži, če si umaže nabrekli ud s smetmi v katerih je polno bakterij. Pes se liže in se tako čisti, vnetje lahko preneha, če pa ne preneha se poslabša, je psa potrebno zdraviti z antibiotiki in izpiranjem.

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

logo LDK Celje srednji

Prevod vsebine (Google)

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/