Janez Šumak je član Upravnega odbora LZS, ter predsednik Komisije za kinologijo LOVSKE ZVEZE SLOVENIJE

V lanskem letu je Lovska zveza Slovenije po poteku mandata sedanjih organov upravljanja, izvedla redne volitve organov za naslednji 4 letni mandat Iz volilnega okoliša Savinjsko Kozjanske zveze lovskih družin, so bili izvoljeni v UPRAVNI ODBOR LZS, predsednik SKZLD CELJE, Avgust Reberšak, strokovni tajnik SKZLD CELJE Zdravko Mastnak, ter podpredsednik naše LKD CELJE, Janez Šumak.

UO LZS je na svoji konstitutivni seji, 23. januarja z imenovanjem dveh podpredsednikov LZS, imenoval tudi deset stalnih komisij LZS, ki jih je UO potrdil. V komisijo za kinologijo LZS je bil imenovan Janez Šumak, kasneje na 1. konstitutivni seji te komisije,1. februarja, pa je postal oz. bil izvoljen tudi kot njen Predsednik.

Verjamemo, da bo znal Janez s svojim pozitivnim pristopom in posluhom za lovsko kinologijo peljati »voz« v pravo smer, ter vožnjo podkrepiti z novimi idejami v pričakovanju rezultatov porasta populacije lovskih pasem tudi v slovenskem merilu.

ISKRENE ČESTITKE!

Člani UO LKD Celje