Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Vabilo tečaj – trening v delu na divjega prašiča (v obori)

Spoštovani vodniki lovskih psov,

V skladu z načrtom prireditev in dela LKD Celje ter dogovorom 4. posveta lovskih kinologov lovskih družin - članic LKD Celje organiziramo enodnevni tečaj – trening v delu na divjega prašiča (v obori) v lovni obori Selca Žumberačka (HR), v nedeljo 6. avgusta 2017 za vse pasme lovskih psov.

Tečaj –trening je za člane članic LKD Celje brezplačen!

Dobimo se ob 6. uri – Bencinski servis Polule, cesta v Laško 4 v Celju in ob 7. 15 uri pri Gostišču ob sotočju Budič, Zagrebška cesta 9 Brežice.

Dodatne informacije: 041 685 664 - Janez Šumak

Vodnik psa je zaradi prehoda državne meje dolžan s seboj imeti osebni dokument, rodovnik prijavljenega psa in veterinarska potrdila…

Vabljeni.

Lovsko kinološki pozdrav!