Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 186
Uspeh na mednarodni preizkušnji VUP v Štanjelu
LKD Celje

Z veseljem vas obveščam o novem uspehu naše Misi, tokrat na mednarodni preizkušnji VUP v Štanjelu, kjer je dobila svoj drugi naslov CACT in prvič CACIT, poleg tega je drugo mesto in rezervni CACT ter rezervni CACIT osvojila njena hčerka Moni iz njenega zadnjega legla 2017, ko je bila Misi zaradi poškodbe hrbtenice hroma in si niti približno nismo mislili, da si bo tako opomogla. V delu je dobila v vseh disciplinah najvišje možne ocene, le pri vodljivosti in odložljivosti je imela nekaj odbitkov, saj je nisem upal voditi prosto, tako, da je dosegla 206 točk od 216 možnih in 1.A nagradni razred.

misi_ 1
misi_ 1 misi_ 1
misi_ 2
misi_ 2 misi_ 2
misi_ 3
misi_ 3 misi_ 3
misi_ 4
misi_ 4 misi_ 4
misi_ 5
misi_ 5 misi_ 5
misi_ 6
misi_ 6 misi_ 6
misi_ 7
misi_ 7 misi_ 7

EU e-Privacy Directive

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Cankarjeva ulica 6, 3000 Celje, Slovenija

lkd.celje@gmail.com

GSM: 041-685-664 ali 041-496-401

http://www.lkd-drustvo-celje.si/